Turkcell Superonline Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Adsl > Adsl Yardım
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Superonline ADSL

Adsl Şifremi Unuttum (Acil)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
cihan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı cihan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Adsl Şifremi Unuttum (Acil)
    Gönderim Zamanı: 10-Şubat-07 Saat 17:35

Ben adsl şifremi değiştirmiştim ama şimdi unuttum internete girebiliyorum ama modemim resetlenirse giremem noolur bana yardım edin !!!
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 142
  Alıntı admin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10-Şubat-07 Saat 18:00

adsl  şifreni 444 22 20 i arayarak öğrenebilirsin

Yukarı Dön
cihan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı cihan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10-Şubat-07 Saat 18:45

Ohh ya çok saol içim rahatladı.Ama eminsin dimi bana verilen şifreyi deiştirdim ben,sonra unuttum.Ama öyledir heralde teşekkür ederimm...

Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 142
  Alıntı admin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10-Şubat-07 Saat 18:52

Ordan öğrenebilirsin. Yanlız sana hat sahibinin anne kızlık soyadı, doğum yeri gibi bilgileri sorucaklar. Bu soruları cevaplarsan sifreyi soyleyeceklerdir.

Yukarı Dön
Phaqist Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı Phaqist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23-Ocak-08 Saat 10:53

444 22 20  i aradıktan sonra şu için 1 şu için 2 yi tuşlayın falan dior hanqisini tuşlucaz:S bi yardımm
Yukarı Dön
Freak Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 2543
  Alıntı Freak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-Mart-08 Saat 13:04

444 22 20  numaralı adsl yardım ve destek hattını aradığın zaman kullanıcı işlemleri için 3 ü tuşlaman gerekecek. Telefon numaranı veya müşteri numaranı istenecek.. Bunlardan birini girdiğin taktirde sekretere yönlendirileceksin ve gerekli bilgiler sonrasında tekrardan yeni bir şifre oluşturabilirsin..
Yukarı Dön
dr-yak Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı dr-yak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06-Eylül-08 Saat 13:36

arkadaşlar ne gibi sorular soruluyor ? arayan varsa bana söyleyebilir mi ? anneannemin kızlık soyadını falan soruyosa öğrenip arayım !
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,219 Saniyede Yüklendi.

Adsl | Turkcell Superonline | Digitürk izle