TIKLA ARA

Esnek Kotalı Fiber İnternet Kampanyası

Esnek Kotalı Fiber İnternet Kampanyası  kapsamında Kotanız dolarsa endişelenmeyin. Otomatik olarak bir üst seviyeye geçin, limit aşımı yaşamadan keyifle gezin.

Esnek Kotalı Fiber İnternet Kampanyası

Kota aşımı ve kota aşım ücreti yok.
Ücretsiz modem ve yerinde kurulum

Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti, Turkcell Superonline'ın fiber optik altyapısının bulunduğu bölgelerde geçerlidir.
Esnek Kotalı Fiber İnternet Kampanyası  kapsamında tüm vergiler dahil 29 TL aktivasyon ücreti alınır.
Belirtilen tüm paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir. Esnek Kotalı Fiber İnternet Kampanyası  belirtilen fiyatlardan yararlanmak için 24 ay kampanya taahhüdü verilmesi ; Numara taşıma kampanyasından fiyatlardan yararlanabilmek için de 24 ay promosyon  taahhüdü verilmesi ve sabit telefon hattının Turkcell Superonline’a taşınması şarttır.
Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve / veya indirimli servisler faturaya yansıtılır.
Esnek Kotalı Fiber İnternet Kampanyası kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
Ay içerisinde belirtilen kota doldurulduğunda otomatik olarak bir üst kota paketine geçirilir. Aylık veri download ya da upload miktarı 25GB'ı aştıktan sonra ayın geri kalan günleri için download hızı 3 Mbps’e, upload  hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.
Esnek Kotalı Fiber İnternet Kampanyası  ücretlerine %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
Promosyon taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
Telefon görüşmeleri Turkcell Superonline'ın her yöne sabit tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Ayrıca dakika paketiniz varsa, ses görüşmeleriniz için dakika paketinizi kullanabilirsiniz.
Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.Turkcell Superonline Başvuru

Kategori: Kurumsal

Kampanyalar

Fiber İnternet Platin Paket Kampanyası

Aylık 109,90 TL'den başlayan fiyatlarla süper hızlı fiber internet!

Limitsiz Hızlı ADSL Kampanyaları

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel Hızlı İnternet Adsl fırsatı!

Fiber İnternet'e Hoş Geldin

Turkcell Fiber İnternet 12 ay taahhütlü Hoş Geldin kampanyası ayda 69,90 TL!

Limitsiz VDSL Fırsat Kampanyası

Yalnızca 99,90 TL’den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı VDSL internet sizlerle!