TIKLA ARA

Fiber İnternetle Hıza Devam  Kampanyası

Fiber İnternetle Hıza Devam  Kampanyası  kapsamında Hız alanınız otomatik olarak genişlesin, hızınız hiç düşmesin. Ay içerisinde hız alanınızı doldursanız bile internet hızınız düşmez, Bir üst hız alanına geçerek internet kullanmaya devam edebilirsiniz. Ücretsiz modem ve yerinde kurulum.

Fiber İnternetle Hıza Devam  Kampanyası


Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti, Turkcell Superonline'ın fiber optik altyapısının bulunduğu bölgelerde geçerlidir.
Fiber İnternetle Hıza Devam  Kampanyası  kapsamında tüm vergiler dahil 29 TL aktivasyon ücreti alınır.

Belirtilen tüm paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir. Kampanyada belirtilen fiyatlardan yararlanmak için 24 ay kampanya taahhüdü verilmesi; Numara Taşımalı Kampanya fiyatlarından yaralanmak için 24 ay kampanya taahhüdü verilmesi ve sabit telefon hattının Turkcell Superonline’a taşınması şarttır.
Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve / veya indirimli servisler faturaya yansıtılır.
Fiber İnternetle Hıza Devam  Kampanyası  kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
Ay içerisinde download hız alanı doldurulduğunda otomatik olarak aynı hızın bir üst hız alanlı paketine geçirilir. Aynı hızın en üst hız alanlı paketine geçildikten sonra 100 Mbps paketi için aylık veri download  miktarı 500GB'ı, 50 Mbps paketi için 250GB'ı 20 Mbps paketi için 150GB'ı aştıktan sonra ya da tüm hız paketlerinde aylık 50 GB yükleme yapıldıktan sonra ayın geri kalan günleri için download  hızı 3 Mbps’e upload hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.
Fiber İnternetle Hıza Devam Kampanyası ücretlerine %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
Promosyon taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
Telefon görüşmeleri Turkcell Superonline'ın her yöne sabit tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Ayrıca dakika paketiniz varsa, ses görüşmeleriniz için dakika paketinizi kullanabilirsiniz.
Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.

Turkcell Superonline Başvuru

Kategori: Kurumsal


Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu:


Kampanyalar

Dört Dörtlük İnternet Kampanyası

Aylık 89 TL'ye Hem Evden Hem Cepten internet, Üstelik Tek Faturada!

IŞIK HIZI Kampanyası

59,90TL'den başlayan fiyatlarla fiber internete kolayca sahip olun

ADSL Kampanyası

Turkcell Superonline ADSL ile Dünya Parmağının Ucunda Size en uygun hızı seçip Turkcell Superonline kalitesine geçin.

3'lü Fırsat Kampanyası

Fiber internet + Alo + Turkcell TV+ Ev Paketi aylık 64,90TL'den başlayan fiyatlarla...