TIKLA ARA

Fiber İnternetle Hıza Devam  Kampanyası

Fiber İnternetle Hıza Devam  Kampanyası  kapsamında Hız alanınız otomatik olarak genişlesin, hızınız hiç düşmesin. Ay içerisinde hız alanınızı doldursanız bile internet hızınız düşmez, Bir üst hız alanına geçerek internet kullanmaya devam edebilirsiniz. Ücretsiz modem ve yerinde kurulum.

Fiber İnternetle Hıza Devam  Kampanyası


Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti, Turkcell Superonline'ın fiber optik altyapısının bulunduğu bölgelerde geçerlidir.
Fiber İnternetle Hıza Devam  Kampanyası  kapsamında tüm vergiler dahil 29 TL aktivasyon ücreti alınır.

Belirtilen tüm paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir. Kampanyada belirtilen fiyatlardan yararlanmak için 24 ay kampanya taahhüdü verilmesi; Numara Taşımalı Kampanya fiyatlarından yaralanmak için 24 ay kampanya taahhüdü verilmesi ve sabit telefon hattının Turkcell Superonline’a taşınması şarttır.
Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve / veya indirimli servisler faturaya yansıtılır.
Fiber İnternetle Hıza Devam  Kampanyası  kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
Ay içerisinde download hız alanı doldurulduğunda otomatik olarak aynı hızın bir üst hız alanlı paketine geçirilir. Aynı hızın en üst hız alanlı paketine geçildikten sonra 100 Mbps paketi için aylık veri download  miktarı 500GB'ı, 50 Mbps paketi için 250GB'ı 20 Mbps paketi için 150GB'ı aştıktan sonra ya da tüm hız paketlerinde aylık 50 GB yükleme yapıldıktan sonra ayın geri kalan günleri için download  hızı 3 Mbps’e upload hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.
Fiber İnternetle Hıza Devam Kampanyası ücretlerine %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
Promosyon taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
Telefon görüşmeleri Turkcell Superonline'ın her yöne sabit tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Ayrıca dakika paketiniz varsa, ses görüşmeleriniz için dakika paketinizi kullanabilirsiniz.
Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.

Turkcell Superonline Başvuru

Kategori: Kurumsal

Kampanyalar

Fiber İnternet Platin Paket Kampanyası

Aylık 109,90 TL'den başlayan fiyatlarla süper hızlı fiber internet!

Limitsiz Hızlı ADSL Kampanyaları

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel Hızlı İnternet Adsl fırsatı!

Fiber İnternet'e Hoş Geldin

Turkcell Fiber İnternet 12 ay taahhütlü Hoş Geldin kampanyası ayda 69,90 TL!

Limitsiz VDSL Fırsat Kampanyası

Yalnızca 99,90 TL’den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı VDSL internet sizlerle!