TIKLA ARA

Network Set Başlangıç Paketi - ADSL Kampanyası

Super Online'in bu kampanyası; ofisinizin tüm sabit iletişim ihtiyaçları 69 TL İnternet, telefon ve faks hizmeti hepsi dahil sabit fiyat garantisiyle Promosyon sadece 24 ay taahhüt veren yeni Turkcell Superonline ADSL üyeleri yararlanabilirler.

Network Set Başlangıç Paketi - ADSL Kampanyası


Kampanya İçeriğinde Neler Var?

Yalın ADSL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz 50GB AKK’lı
Sabit Numara Taşıma/Tahsis
Ofisten Her Yöne VoIP 200dk Paketi
İşin Cebinde Çalsın
Akıllı Faks 10 sayfa

Turkcell Superonline’a taşıdığınız numaralarda sabit hat ücreti ödemeyeceksiniz.
Sizi arayanlar sadece ofisteyken değil her an ulaşabilecekler.
İnternetiniz kesildiğinde dahi aramalar telefonunuza düşer.
Farklı lokasyonlardaki noktalarınızı tek mobil numara altında toplayabilirsiniz.
Turkcell numarasına yönlendirme yaparak servisten yararlanan aboneler ek yönlendirme ücreti ödemezler.
Turkcell dışında bir telefon numarasına yönlendirme yapılırsa, İşin Cebinde Çalsın servisi kapsamında değildir. Yönlendirilen yönün arama ücreti ile ücretlendirilir. Yön bazında arama ücretlerine Konuştukça Öde tarifesi detaylarını inceleyebilirsiniz.

Taahhüt süresinin bitmesinden sonra Turkcell Superonline’ın superonline.net adreslerinde yayınlanan yürürlükteki güncel ADSL ve tarife fiyatları geçerli olacaktır.

Taşınabilecek numara adedi promosyon kullanılacak cihazın özellikleri ile sınırlıdır. Bu promosyon kullanılacak cihaz 2 adet numara taşınmasına uygundur. Daha fazla hat taşınması gerekiyorsa 4 hat taşımaya imkan veren başka kampanyalardan yararlanılabilir.

Turkcell Superonline telefon, internet, görüntü, tarife ve fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Turkcell Superonline telefon, internet, görüntü, tarife ve fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayın veya superonline.net’i tıklayın.

Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.

Abonelik taahhüdü süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin; tüm vergiler dahil 58TL Yalın ADSL kurulum ücreti, yeni müşteriler için tüm vergiler dahil 38TL, mevcut müşteriler için tüm vergiler dahil 8TL Yalın ADS aktivasyon ücreti ve tüm vergiler dahil 20TL Akıllı Faks aktivasyon ücretine ek olarak, kampanya kapsamında yararlanılan ücretlendirme tablosunda belirtilen Yalın ADSL paketi, Ofisten Her Yöne 200 VoIP Dakika paketi, İşin Cebinde Çalsın hizmeti ile 10 sayfalık Akıllı Faks hizmetine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli ile kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen ücretlendirme tablosunda belirtilen Yalın ADSL paketi, Ofisten Her Yöne 200 VoIP Dakika paketi, İşin Cebinde Çalsın hizmeti ile 10 sayfalık Akıllı Faks paketinin promosyon aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedel promosyon iptal bedeli olarak faturalandırılacaktır.


Turkcell Superonline Başvuru

Kategori: Kurumsal


Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu:


Kampanyalar

Dört Dörtlük İnternet Kampanyası

Aylık 89 TL'ye Hem Evden Hem Cepten internet, Üstelik Tek Faturada!

IŞIK HIZI Kampanyası

59,90TL'den başlayan fiyatlarla fiber internete kolayca sahip olun

ADSL Kampanyası

Turkcell Superonline ADSL ile Dünya Parmağının Ucunda Size en uygun hızı seçip Turkcell Superonline kalitesine geçin.

3'lü Fırsat Kampanyası

Fiber internet + Alo + Turkcell TV+ Ev Paketi aylık 64,90TL'den başlayan fiyatlarla...