TIKLA ARA
Sınırsız Hızlı ADSL'ye
Giriş Kampanyası
Sabit Fiyat 79,90 /AY
Hemen Başvur 0(212) 942 31 10

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel Hızlı İnternet Adsl fırsatı! Üstelik 79,90 TL’den başlayan fiyatlarla!

Hız AKK/Kota Tarife Fiyatı
​8 Mbps'ye kadar Limitsiz 79,90 TL
​16 Mbps'ye kadar Limitsiz 89,90 TL

*Kampanya fiyatına tüm vergiler ve 6 TL modem kullanım ücreti dahildir.Kampanya avantajlarından yeni ve mevcut xDSL müşterileri altyapı uygunluğuna göre ADSL hizmetine 12 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.

ADSL kampanyasında taahhüt süresince aktivasyon ücret bedeli alınmamaktadır.

Kampanyadan yararlanmanız için hattınızın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.

Turkcell Superonline mülkiyetinde olan modemler stoklarda sınırlıdır. Tüm vergiler dahilinde 6 TL olan modem kullanım ücreti fiyatlara dahil edilmiştir.

Bireysel kullanımlar için sunulmakta olan hizmet ticari amaçlı kullanılmamaktadır. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi için 0 532 532 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya www.superonline.net’i ziyaret edebilirsiniz.


Benzer Kampanyalar


Sınırsız Hızlı ADSL Kampanyası

Sınırsız Hızlı ADSL ayda 79,90 TL Kampanyası

Turkcell Superonline ADSL Dünyayı Parmağının Ucuna getiriyor!Size en uygun hızı seçip Turkcell Superonline kalitesine geçin ayda 79,90 TL'ye.

Detaylı İncele
Yabancılara Özel Hızlı Internet Kampanyası

Sınırsız ADSL Yabancılara Özel Fiyatlarla!

Turkcell’den yabancı müşterilerine özel Yalın Adsl Kampanyası! Özel Hızlı İnternet ve Yalın ADSL 89,90 TL'den başlayan fiyatlarla.

Detaylı İncele

Kampanyalar

Fiber İnternet Platin Paket Kampanyası

Aylık 129,90 TL'den başlayan fiyatlarla süper hızlı fiber internet!

Limitsiz Hızlı ADSL Kampanyaları

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel Hızlı İnternet Adsl fırsatı!

Fiber İnternet'e Hoş Geldin

Turkcell Fiber İnternet 12 ay taahhütlü Hoş Geldin kampanyası ayda 69,90 TL!

Limitsiz VDSL Fırsat Kampanyası

Yalnızca 99,90 TL’den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı VDSL internet sizlerle!