TIKLA ARA

Superonline Fiber İnternete Merhaba!

Turkcell Superonline Fiber İnternet Kampanyası

Turkcell Superonline Fiber İnternet Tarifesi

Hemen Ara: 0(212) 942 31 10

Turkcell Superonline BaşvuruAvantajları:

12 Ay 9,99 TL'ye 20 Mbps internet!
Telefona sabit ücret ödemek yok
ADSL'den 20 kat daha hızlı internet
Üstelik numarasını taşıyana her yöne 300 dakika da hediye!
Kurulum Modem Ücretsiz

Kampanya Şartları:
Kampanyaya son başvuru tarihi 15 Eylül 2011'dir.

Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti, Turkcell Superonline'ın fiber optik altyapısının bulunduğu bölgelerde geçerlidir.

Kampanya kapsamında 20 Mbps hızında ilk 12 ay tüm vergiler dahil 9,99 TL, sonraki 12 ay 1 GB için tüm vergiler dahil 20,90 TL, 2 GB için tüm vergiler dahil 24,90 TL’dir.

Telefon görüşmeleri Turkcell Superonline'ın her yöne sabit tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Bayi’sine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline modem ücretini abonelik sözleşmesinin imzalandığı tarihteki cari fiyatı üzerinden kullanıcıya fatura eder.

Fiber internet kotalı erişim seçeneklerinde kota kullanım ücreti 0,0092 TL/MB'dir.

Fiyatlara tüm vergiler dahildir.

%40'a varan indirimli konuşma yerleşik operatörün mevcut standart tarifesindeki uluslararası yönlere yapılan arama fiyatı ile Turkcell Superonline'ın her yöne sabit fiyat tarifesindeki uluslararası 1. kademe sabit hatlar (PSTN) fiyatının karşılaştırması ile hesaplanmıştır.

SüperNumara ile her yöne konuşmanın dakikası tüm vergiler dahil 7,3 kuruştur. Bu fiyat, şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası 1. kademe PSTN ve diğer alternatif telekom operatörlerine doğru yapılan aramalar için geçerlidir. Diğer yönler Turkcell Superonline Bireysel VoIP tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Detaylı bilgiye www.superonline.net'ten ulaşabilirsiniz.

Tüm SüperNumaralılar 31 Aralık 2011'e kadar kendi aralarında sınırsız ve ücretsiz konuşabilirler. Bu tarihten sonra superonline.net'te belirtilen Turkcell Superonline'ın yürürlükteki güncel tarife fiyatları geçerli olacaktır.

Bu kampanyadan yararlanmak için diğer operatör sabit numarasını Turkcell Superonline’a taşımak ya da Turkcell Superonline’dan Supernumara tahsis etmek şarttır.

SüperNumara hizmeti içeren aboneliklerde her ay tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanır. 4,99 TL'nin altında kalan telefon hizmeti faturaları tüm vergiler dahil 4,99 TL olarak faturalanır. 4,99 TL üzerindeki faturalar konuşulan dakika kadar ücretlendirilir. İşbu kampanya kapsamında abone olanlardan bu bedel kampanya süresince alınmaz.

Bu kampanyadan yeni aboneler yararlanabilirler.

Kota aşım bedeli, katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmeti bedelleri ayrıca faturalanacaktır.

Kampanyaya dahil olan ürün ve servisler ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline'ın, böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, abonelik sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır, abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde abonenin kullandığı hizmetleri kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

10 Mbps için internete yükleme (upload) hızı 1 Mbps; 20 Mbps, 50 Mbps ve 100 Mbps için 5 Mbps'dir.

Turkcell Superonline Başvuru

Kategori: Superonline Kampanyaları / Superonline Fiber İnternet Kampanyası


Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu:


Kampanyalar

Dört Dörtlük İnternet Kampanyası

Aylık 89 TL'ye Hem Evden Hem Cepten internet, Üstelik Tek Faturada!

IŞIK HIZI Kampanyası

59,90TL'den başlayan fiyatlarla fiber internete kolayca sahip olun

ADSL Kampanyası

Turkcell Superonline ADSL ile Dünya Parmağının Ucunda Size en uygun hızı seçip Turkcell Superonline kalitesine geçin.

3'lü Fırsat Kampanyası

Fiber internet + Alo + Turkcell TV+ Ev Paketi aylık 64,90TL'den başlayan fiyatlarla...