TIKLA ARA

04.12.2012 10:19:00

Superonline Sadece En iyisi Yetmez

Superonline yeni düzenlemiş olduğu Fiber teknolojisiyle kampanya kapsamında hedef olarak en iyinde iyisi hedef alındı ve kampanya farklı bir slogan ile devam edildi.Çünkü bu Teknoloji sayesinde Türkiye'de ışık hızında internet çağını başlatan ve evlere kadar saniyede 1000 Mb internet götüren ilk ve tek operatör olan Turkcell Superonline, internet kullanıcıları için daha iyisini sunmaya devam ediyor.


Sadece En iyisi Yetmez


Superonline yeni düzenlemiş olduğu Fiber teknolojisiyle kampanya kapsamında hedef olarak en iyinde iyisi hedef alındı ve kampanya  farklı bir slogan ile devam edildi.Çünkü bu Teknoloji sayesinde Türkiye'de ışık hızında internet çağını başlatan ve evlere kadar saniyede 1000 Mb internet götüren ilk ve tek operatör olan Turkcell Superonline, internet kullanıcıları için daha iyisini sunmaya devam ediyor.


Turkcell Superonline, müşterilerine sunduğu en yeni teknolojiyi vurgulamak amacıyla oluşturduğu yeni imaj kampanyasında “Çünkü sadece iyisi yetmez” sözleri ile en iyiyi arayanlarla markanın buluşmasını anlatıyor. “Daha da iyiye sahip olma" motivasyonunu tetiklemek ve mevcut olandan daha da ötesi olduğunu söyledi merak yaratabilmek amacıyla yola çıkılan kampanya; "geride kalmamak", iyinin de iyisine sahip olmak ve trendlerin öncüsü olmak isteyenlere yönelik olarak vurgulandı.

Turkcell ve Superonline düzenlediği bu kampanya ile birlikte, marka kimliğinde de bir yenilemeye giderek markasını ayrıcalıklı, lider  bir konuma taşımayı planlıyor. Turkcell Superonline, interneti ne amaçla kullanırlarsa kullansınlar, kullanıcıların “ışık hızıyla” kaliteli internet bağlantısı sunmayı ve tüketicilerin öncelikli tercihi olmayı planlıyor.

Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi tarafından düzenlenen kampanyanın filmlerinin yönetmenliğini, Kala Film’den Serter Tırmık yaptı. Çekimleri 3 gün boyunca 12 farklı dekor ve 5 farklı mekanda gerçekleştirilen üç ayrı film, karakterlerin internetteki farklı rolleri arasında küçük bir maceraya çıkıyor. Gladyatörden rock yıldızına, çiftçiden astrologa, öğrenciden yarışçıya değişik kimliklere giren, kadın, erkek ve çocuktan oluşan 3 ana karakter, sanal dünyanın renkliliğini birebir sergiliyor. İnterneti farklı amaçlar için kullanan tüketicileri temsil eden karakterler, “internette sadece iyisi yetmez” diyorlar, Turkcell Superonline'la en iyi deneyimi tavsiye ediyorlar.

Kampanya, 360 derece iletişim desteği alacak ve özellikle Turkcell Superonline’ın evlere kadar fiber hizmeti verdiği 12 şehir  başta olmak üzere tüm yurtta yıl sonuna kadar görünür olacak.Kategori: 

Etiketler: turkcell , turkcell superonline, superonline, superonline fiber , fiber ,


Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu:


Kampanyalar

Dört Dörtlük İnternet Kampanyası

Aylık 89 TL'ye Hem Evden Hem Cepten internet, Üstelik Tek Faturada!

IŞIK HIZI Kampanyası

59,90TL'den başlayan fiyatlarla fiber internete kolayca sahip olun

ADSL Kampanyası

Turkcell Superonline ADSL ile Dünya Parmağının Ucunda Size en uygun hızı seçip Turkcell Superonline kalitesine geçin.

3'lü Fırsat Kampanyası

Fiber internet + Alo + Turkcell TV+ Ev Paketi aylık 64,90TL'den başlayan fiyatlarla...