TIKLA ARA

Turkcell Enerji

Turkcell Enerji


Turkcell Enerji, tüm Türkiye elektrik sektöründe faaliyetini sürdüren %100 Turkcell iştiraki olan yerli bir firmadır. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 11.05.2017 tarihinde 7064-6 sayılı Kurul Kararı ile Turkcell Enerji Çözümleri ve Elektrik Satış Ticaret Anonim Şirketi’ne elektrik tedarik lisansı vermiştir.

2 milyon TL sermaye ile işletme konusu elektrik enerjisi ticareti, toptan satış, perakende satış olan şirket 20.02.2017 tarihinde kurulmuş olan Turkcell Enerji, EPDK’dan aldığı Tedarik Lisansı ile faaliyetlerine başlamıştır.

Turkcell Enerji Kesintisiz Elektrik Hizmeti sunmayı hedeflemiştir. İnternete bağlı şekilde çalışan akıllı ev çözümleriyle toplanan verilerle tüketiciye enerji tasarrufu ve yönetimi sağlamaktadır. Bu sayede uzaktan kontrol edilen cihazlarla enerjinin daha verimli kullanılmasında yardımcı olacak. Kesintisiz elektrik hizmetiyle internet ve enerji kontrolünü daimi online tutarak bu hedeflerini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Turkcell Finansman şirketi aracılığıyla Kesintisiz güç kaynakları, jeneratör gibi araçlarla elektriği kesintisiz sağlayarak Ampul, Termostat, Akıllı Ev Bileşenleri, Isıtma Sistemleri gibi ürünlerle tüketicilerin enerji verimini en üst düzeye taşıyacak.

Turkcell çatısı altında ki İletişim, Tüketici Finansmanı ve Elektrik Hizmetleriyle tüketiciye tam kapsamlı hizmet modeli sunmayı hedeflemektedir.

Kampanyalar

Fiber İnternet Platin Paket Kampanyası

Aylık 109,90 TL'den başlayan fiyatlarla süper hızlı fiber internet!

Limitsiz Hızlı ADSL Kampanyaları

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel Hızlı İnternet Adsl fırsatı!

Fiber İnternet'e Hoş Geldin

Turkcell Fiber İnternet 12 ay taahhütlü Hoş Geldin kampanyası ayda 69,90 TL!

Limitsiz VDSL Fırsat Kampanyası

Yalnızca 99,90 TL’den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı VDSL internet sizlerle!