TIKLA ARA

Turkcell Enerji

Turkcell Enerji


Turkcell Enerji, tüm Türkiye elektrik sektöründe faaliyet gösteren %100 Turkcell iştiraki olan yerli bir firmadır. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 11.05.2017 tarihinde 7064-6 sayılı Kurul Kararı ile Turkcell Enerji Çözümleri ve Elektrik Satış Ticaret Anonim Şirketi’ne elektrik tedarik lisansı vermiştir.

2 milyon TL sermaye ile işletme konusu elektrik enerjisi ticareti, toptan satış, perakende satış olan şirket 20.02.2017 tarihinde kurulmuş olan Turkcell Enerji, EPDK’dan aldığı Tedarik Lisansı ile faaliyetlerine başlamıştır.

Turkcell Enerji Kesintisiz Elektrik Hizmeti sunmayı hedeflemektedir. İnternete bağlı şekilde çalışan akıllı ev çözümleriyle toplanan verilerle tüketiciye enerji tasarrufu ve yönetimi sağlayacak. Bu sayede uzaktan kontrol edilen cihazlarla enerjinin daha verimli kullanılmasında yardımcı olacak. Kesintisiz elektrik hizmetiyle internet ve enerji kontrolünü daimi online tutarak bu hedeflerini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Turkcell Finansman şirketi aracılığıyla Kesintisiz güç kaynakları, jeneratör gibi araçlarla elektriği kesintisiz sağlayarak Ampul, Termostat, Akıllı Ev Bileşenleri, Isıtma Sistemleri gibi ürünlerle tüketicilerin enerji verimini en üst düzeye taşıyacak.

Turkcell çatısı altında ki İletişim, Tüketici Finansmanı ve Elektrik Hizmetleriyle tüketiciye tam kapsamlı hizmet modeli sunmayı hedeflemektedir.

Kampanyalar

Dört Dörtlük İnternet Kampanyası

Aylık 85 TL'ye Hem Evden Hem Cepten internet, Üstelik Tek Faturada!

IŞIK HIZI Kampanyası

59,90TL'den başlayan fiyatlarla fiber internete kolayca sahip olun

ADSL Kampanyası

Turkcell Superonline ADSL ile Dünya Parmağının Ucunda Size en uygun hızı seçip Turkcell Superonline kalitesine geçin.

Üniversitelilere Özel Kampanyası

Üniversite öğrencilerine özel sınırsız internet aylık 69,90 TL'den başlayan fiyatlarla!