TIKLA ARA

Yalın ADSL Internet 31,90 TL

Kampanya Sona Ermiştir.

Yalın ADSL Internet 31,90 TL

Yalın Adsl İnternet Bizden Kampanyasında amaç internetsiz ev bırakmamak! Evet, ayda yalnızca 31,90 TL’ye Yalın Adsl İnternete sahip olabilirsiniz. Üstelik kampanyaya özel kurulum ve aktivasyon ücretsiz.

Hız Kota AKK İndirme* (Download) ​ Tarife Fiyatı Kampanya Fiyatı
​Yalın 4 Mbps’ye kadar Limitsiz 20 GB 81 TL​ 31,9 TL

Hemen Ara: 0(212) 942 31 10

Turkcell Superonline Başvuru

Kampanya Şartları:

Ağustos ayına kadar geçerli bu kampanya öncesinde tahsis adresine herhangi bir abonelik yapılmamış ya da yapılmış abonelik üzerinden en az 3 ay geçmiş olması gerekmektedir.
Kampanya yeni bireysel Yalın xDSL müşterileri için geçerlidir. Mevcut bir aboneliği bulunmakta olan adreslere ikinci bir abonelik yapılmamaktadır.
Bu kampanyada taahhüt süresince aktivasyon ücreti alınmamaktadır. Bu bedel kampanya iptal bedeline dâhildir.
Kampanyadan faydalanmak için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır.
Stoklarda sınırlı olan modemler Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Tüm vergiler dahil 4 TL olan modem ücreti tarafınızdan tahsil edilmemektedir.
Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanmakta olan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılmaktadır.
Ay içerisindeki veri indirime değeri Yalın 4 Mbps’ye kadar limitsiz 20 GB AKK paketinde 20 GB’ye ulaştığında internet veri indirme hızı 1 Mbps'ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde, internet hızı tekrar abone olduğunuz hıza göre düzenlenecektir. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmeyecek ve bu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır. (AKK: Adil Kullanım Koşullar)
Detaylı bilgi adına 0 532 532 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya www.superonline.net’i ziyaret edebilirsiniz.

Kampanyalar

Fiber İnternet Platin Paket Kampanyası

Aylık 99,90 TL'den başlayan fiyatlarla süper hızlı fiber internet!

Limitsiz Hızlı ADSL Kampanyaları

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel Hızlı İnternet Adsl fırsatı!

Fiber İnternet'e Hoş Geldin

Turkcell Fiber İnternet 12 ay taahhütlü Hoş Geldin kampanyası ayda 69,90 TL!

Limitsiz VDSL Fırsat Kampanyası

Yalnızca 114,90 TL’den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı VDSL internet sizlerle!