TIKLA ARA

04.12.2012 10:23:00

Fiber internet konferansı!

İstanbul'da düzenlenen ilk uluslararası fiber internet konferansı hazırlıkları tüm hızlıyla devam ediyor. Fiber optik teknolojisiyle ilgili EMEA bölgesinin en ciddi konferansı FTTH Forum, Lizbon, Barselona ve Budapeşte’nin peşinden bu yıl 8 Kasım’da İstanbul Mövenpick Oteli’nde yapılacak.


Fiber internet konferansı!

İstanbul'da düzenlenen ilk uluslararası fiber internet konferansı hazırlıkları tüm hızlıyla devam ediyor. Fiber optik teknolojisiyle ilgili EMEA bölgesinin en ciddi konferansı FTTH Forum, Lizbon, Barselona ve Budapeşte’nin peşinden bu yıl 8 Kasım’da İstanbul Mövenpick Oteli’nde yapılacak. IT ve telekomünikasyon konferansları konusunda lider Portekizli Hansecom firmasının düzenlediği FTTH Forum 2012, fiber alanında Avrupa ve Amerika’dan önemli isimleri İstanbul’a davet ediyor.

Türkiye’yi dünya ile aynı anda fiber internet ile tanıştıran Turkcell Superonline’ın stratejik ortağı olduğu konferansta BTK Başkanı Tayfun Acarer, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, Kansas City’nin Google projesinden sorumlu danışmanı Aaron Deacon ve dünyada dijital şehirler arasında başı çeken Amsterdam örneğini anlatmak üzere, strateji danışmanı Frans Anton Vermast konuşmacı olarak yerini alacak.

Şebeke dizaynı, fiber yayılımı, fiber projelerinin finansal ve ekonomik yönü gibi birçok konunun panel ve konuşmalarda konu olacagı konferansta, fiber internet dünyasındaki tüm yenilikler ve projeler konuşulacak. Fiber optik teknolojisinin önde gelen kurum ve firmalarının farklı birikim ve tecrübelerini paylaşacağı FTTH Forum’un bu yıl öne çıkan konusu ise dünyada dijital şehirler konseptine öncülük eden modeli olacak.

Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, Kansas City’nin Google projesinden sorumlu danışmanı Aaron Deacon ve FTTH Forum’u düzenleyen Hansecom’un Genel Müdürü Hassan Klaussen’in katılacağı basın toplantısı ise saat 12.45’de yapılacaktır.

İstanbul’da yapılacak ilk uluslararası fiber internet konferansı olan FTTH Forum 2012’de ve basın toplantısına tüm okurlarda davetlidir.Kategori: 

Etiketler: turkcell superonline, superonline, fiber internet , superonline fiber internet , turkcell fiber internet ,


Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu:


Kampanyalar

Dört Dörtlük İnternet Kampanyası

Aylık 89 TL'ye Hem Evden Hem Cepten internet, Üstelik Tek Faturada!

IŞIK HIZI Kampanyası

59,90TL'den başlayan fiyatlarla fiber internete kolayca sahip olun

ADSL Kampanyası

Turkcell Superonline ADSL ile Dünya Parmağının Ucunda Size en uygun hızı seçip Turkcell Superonline kalitesine geçin.

3'lü Fırsat Kampanyası

Fiber internet + Alo + Turkcell TV+ Ev Paketi aylık 64,90TL'den başlayan fiyatlarla...