TIKLA ARA

08.08.2012 16:56:00

TURKCELL SUPERONLİNE TELEFON

TURKCELL SUPERONLİNE FİBER TELEFON


Turkcell Superonline, neo-retro tasarımı ile klasik ve moderni buluşturan SwissVoice ePure Süper DECT telefon ile ev telefonlarını yeniden baş köşeye taşıyor.

SwissVoice ePure Süper DECT, tasarımı kadar düşük güç tüketimi özelliğiyle de fark yaratıyor.
 Türkiye’nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, fiber abonelerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerine yeni bir sürprizle devam ediyor. Türkiye’de şimdilik sadece Turkcell Superonline müşterilerinin sahip olabileceği SwissVoice ePure Süper DECT telefon, kullanım avantajlarının yanı sıra özellikle evlerde dekorasyonu tamamlayan bir obje olarak da tercih edilecek.
l Superonline fiber internet müşterileri, ev telefon numaralarını taşıyarak, ev telefonları yoksa Turkcell Superonline’dan numara tahsis ederek, klasik ve moderni buluşturan neo-retro tasarımı ve kullanım kolaylıkları ile SwissVoice ePure Süper DECT telefonun sahibi olabilecekler.

 Sabit numarasını değiştirmeden Turkcell Superonline’a taşıyarak veya yeni numara alarak Tukcell Superonline fiber ses müşterisi olanların yararlanabileceği Star Paket kampanyasına katılanlar, 24 ay sabit fiyat garantisiyle, her yöne 300 ve 600 dakika paketleriyle, daha çok konuşup daha az ödeyecekler.Turkcell Superonline ses müşterisi oldukları andan itibaren ev telefonlarına sabit ücret ödemekten de kurtulan kullanıcılar, diğer Turkcell Superonline ses aboneleriyle sınırsız ve ücretsiz konuşabilecekler.Kategori: 

Etiketler: turkcell superonlİne , superonlİne telefon, turkcell telefon , turkcel superonlİne fİber,


Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu:


Kampanyalar

Dört Dörtlük İnternet Kampanyası

Aylık 89 TL'ye Hem Evden Hem Cepten internet, Üstelik Tek Faturada!

IŞIK HIZI Kampanyası

59,90TL'den başlayan fiyatlarla fiber internete kolayca sahip olun

ADSL Kampanyası

Turkcell Superonline ADSL ile Dünya Parmağının Ucunda Size en uygun hızı seçip Turkcell Superonline kalitesine geçin.

3'lü Fırsat Kampanyası

Fiber internet + Alo + Turkcell TV+ Ev Paketi aylık 64,90TL'den başlayan fiyatlarla...